Ter versterking van ons team kleinschalige opwek zoeken we een ondernemende project medewerker

(28-40 uur, Noord-Nederland)

Ben jij een enthousiaste aanpakker en word je blij van concrete acties en resultaten?

Wil jij een actieve bijdrage leveren aan de duurzaamheidsdoelstellingen van Nederland?

Werk je graag zelfstandig en in een team van gedreven professionals?

Geloof je in de kracht van buren: de kracht om dingen samen mooier, beter, groener, veiliger of gezelliger te maken in de buurt?

Voel jij je thuis in een organisatie die Nederland van onderop echt in beweging brengt, duurzamer maakt en dus echt impact heeft?

Dan is Buurkracht op zoek naar jou!

 

Dit ga je doen!

Samen met je collega projectleiders zoek jij geschikte grote daken voor het leggen van enkele honderden zonnepanelen. Deze projecten worden in opdracht van energie coöperaties en in sommige gevallen voor gemeenten en provincies gedaan. Lang niet iedereen wil zonnepanelen op haar of zijn eigen dak, of heeft onvoldoende ruimte. Grote daken van boeren of bijvoorbeeld wijk- of dorpsgebouwen bieden dan uitkomst. Buurkracht helpt de energie coöperatie en de dakeigenaar om het dak te beoordelen, en ondersteunt ze bij het organiseren en realiseren van een groot dak met zonnepanelen. Zo bouwen we samen aan de energietransitie, echte buurkracht!

In deze functie combineer je projectmatige en administratieve talenten. Concreet vindt en beoordeel je geschikte daken. Je legt contact met dakeigenaren, vraagt offertes op, stelt rapporten en overeenkomsten op, en ondersteunt de energie coöperatie bij werven van deelnemers. 

Dit neem je mee!

 • Ondernemerschap;
 • Projectmanagement en administratieve vaardigheden;
 • Affiniteit met duurzaamheid;
 • Bij voorkeur ervaring met lokale bewonerscollectieven en postcoderoos/sce regeling;
 • Ervaring met overeenkomsten en contracten is een pré;
 • Minimaal MBO niveau 4 of HBO werk- en denkniveau;
 • Positiviteit, veerkracht en humor.

Wie zijn wij?

Bij Buurkracht geloven we dat buren samen hun buurt mooier, beter en fijner kunnen maken. Buurkracht vindt initiatiefnemers, verbindt buurtbewoners en enthousiasmeert hen om in actie te komen. Dit doen we op allerlei relevante thema’s in de buurt zoals duurzaamheid, groen, mobiliteit en zorg. Met succes, want inmiddels hebben bijna 600 buurten door heel Nederland zich aangesloten. We zijn continue op zoek naar nieuw talent en we willen groeien naar een organisatie die in heel Nederland buurkracht opwekt en versterkt.

Dit kun je van ons verwachten

 • Een inspirerende en uitdagende werkomgeving waar maatschappelijk ondernemen centraal staat;
 • Een marktconform salaris en middelen die passen bij een dynamische functie;
 • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden en pensioenregeling;
 • Mogelijkheden om jezelf verder te ontwikkelen als projectleider of community manager.

Wil je deel uitmaken van een organisatie die alle buren met elkaar verbindt? Kortom, een organisatie die Nederland van onderop echt in beweging brengt, duurzamer maakt en dus echt impact heeft? Ben je overtuigd? 

Schrijf dan een motivatie en stuur deze samen met je CV naar sollicitatie@buurkracht.nl

Vragen kun je mailen naar Ben Verhoeff op ben@buurkracht.nl

Sluitingsdatum is 14-1-2022